Është Theme The Best WordPress.

STRONGHERO3D Build Series ABS (Acrylonitrile Butadiene stirenit) është kombinim perfekt i përket cilësisë dhe të përballueshme 3D printer fije e hollë. Së fundi, krijuesit nuk kanë nevojë të sakrifikojë të mira duke kërkuar printime në mënyrë për të ruajtur një bucks pak!
Mëso më shumë
 • PETG filament

  PETG filament

  Polietileni tereftalat (PET) është plastike më i zakonshëm që përdoret në botë. I njohur si polimer përdorur në shishe me ujë, ajo është gjetur edhe në fibrave veshje dhe enë ushqimi. Ndërsa "gjallë" PET është përdorur rrallë në shtypjen 3D, variant i saj PETG është një popullor printer filament 3D.
 • PLA filament

  PLA filament

  Para së gjithash, është e lehtë për të shtypur me të. PLA ka një temperaturë më të ulët se shtypi ABS, dhe kjo nuk ka prish aq lehtë, do të thotë se nuk kërkon një krevat ngrohje. Një përfitim tjetër për përdorimin e PPSH është se ajo nuk do të lëshoj një erë e keqe gjatë shtypjes.
 • TPU / filament fleksibël

  TPU / filament fleksibël

  NET PESHA 1KG - shumë peshë, më shumë argëtim, mirë PRINT- i rregullt përfundoi, shkrihet mirë, ushqim normalisht dhe vazhdimisht pa clogging hundë ose extruder, performancë të lartë - formësimin e mirë, nuk ka flluskë, nuk ka zhurma, jo warping

Rreth nesh

Qysh në vitin 2010, Stronghero3D është pionier 3d prodhuesi shtypjen e hollë në Kinë, sipërmarrje të teknologjisë së lartë që e specializuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjet e 3D filament printer. Me të drejtat e pronës intelektuale të pavarur, markat tregtare Stronghero3D dhe RainbowME regjistruar në SHBA dhe Kinë, dhe patentat në Kinë. Fabrika jonë kalon ISO 9001: 2015 certifikatë. dhe kanë pasur përvojë pune me shumë klientë, që të sigurojë që ECO do të vazhdojë të përmirësojë veten të furnizimit me ju materiale me cilësi të lartë, dhe për të përmbushur kërkesën tuaj.

 • më